top of page

Společnost ORACLE CZECH Praha

Společnost Oracle Czech se v roce 2016 stěhovala do nových prostor v pražských Jinonicích. A právě zde si nechala firma vytvořit i firemní fitness. Krásná budova s mnoha výhledy nabízí zaměstnancům skvělé zázemí v podobě firemního fitness centra, kde mohou ve chvílích volna aktivně relaxovat.

JOHNSON & JOHNSON Praha

J&J patří k největším světovým výrobcům kosmetických přípravků na světě. Špičkové výrobky může produkovat pouze špičkový tým a toho si je společnost J&J velmi dobře vědoma. Nejen proto si své kolegy udržuje ve skvělé kondici v luxusním firemním fitness centru. Byla zde navržena silná kardio zóna, velmi atraktivní prostor s posilovacími stroji a rozsáhlá funkční zóna.

RED HAT BRNO

Pobočka RedHat je největším světovým střediskem hned za hlavním sídlem v USA a nedávno se dokonce rozrostla o další budovu. Moderní prostory budovy korespondují se světovým standardem, který svým zaměstnancům poskytuje komfort i volnočasové aktivity v podobě fitness centra. Na prostoru 90 metrů čtverečních vzniklo funkční fitness, odpovídající kvalitě a konceptu své mateřské společnosti.

SHAPE CORP. PLZEŇ

Firma Shape Corp. patří bezpochyby mezi nadnárodní firmy dbající o zdraví svých zaměstnanců a v České republice mezi první z těch, které ve svých prostorech umožňují lidem cvičit. Firemní fitness zde vzniklo ve spolupráci s Kateřinou Emmons. Nový prostor jsme realizovali od A do Z. Vše se důkladně promýšlelo, protože na relativně malý prostor se muselo vejít velké množství profesionálních fitness strojů.

BOSCH PRAHA

Dlouhodobým trendem společnosti Bosch je podpora zdravého životního stylu a všeobecně skvělého zázemí pro zaměstnance. Vytvořili jsme zde kvalitní kardio zónu a multifunkční open space určený pro funkční trénink a rovněž sloužící jako protahovací zóna či praktikování jógy. Moderní komplex nabízí nejen špičkové podmínky pro efektivní pracovní činnost řídících pracovníků, ale také pestrou paletu volnočasových aktivit.

bottom of page